Συνάδελφοι Συναδέλφισσες
Συμπληρώνεται ένας χρόνος από το δημοψήφισμα της 5ης Ιουλίου, μια κορυφαία στιγμή των αγώνων ενάντια στις μνημονιακές πολιτικές των Κυβερνήσεων και της Ευρωπαϊκής Ένωσης που σφραγίστηκε με τη σαρωτική νίκη του 61,3% υπέρ του ΟΧΙ ενάντια στη συμφωνία με την Τρόικα.Και η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ μετέτρεψε το λαϊκό ΟΧΙ σε ένα ταπεινωτικό ΝΑΙ σε όλα.
ΟΛΟΙ στο Παλλαϊκό Συλλαλητήριο που διοργανώνει η Α.Δ.Ε.Δ.Υ. Σήμερα Τρίτη, 5 Ιουλίου 2016 στο
Σύνταγμα, ώρα 7:00μμ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΗΣ Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.