Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 06 και Παρασκευή 07 Οκτωβρίου 2016 από 9 πμ έως 1:30 μμ θα πραγματοποιηθεί η αιμοδοσία για την τράπεζα αίματος του Συλλόγου μας.
Η αιμοληψία θα γίνει στο κτίριο της Κ.Υ. του ΥΠΑΙΘ στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων ( ΖΑΚΛΙΝ ΝΤΕ ΡΟΜΙΓΙ ) στο ισόγειο.
Επειδή ο χρόνος και οι θέσεις αιμοληψίας προκαθορίζονται για να αποφευχθεί η ταλαιπωρία των συναδέλφων παρακαλούμε όσοι προτίθεστε να δώσετε αίμα να το δηλώσετε στα γραφεία του συλλόγου 0044 (10:30-12:00) ώστε να γνωρίζετε την ακριβή ώρα αιμοληψία σας. Για κάθε άλλη πληροφορία μπορείτε να απευθύνεστε στους συναδέλφους Βολάνη Λιάνα και Μητσοτάκη Τόνια .
Κατά την αιμοδοσία πρέπει απαραίτητα να έχετε μαζί σας το ΑΜΚΑ
Για την ανακοίνωση πατήστε εδώ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Κώστας Κοτζαμπασάκης |
Η ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Τόνια Μητσοτάκη |