ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα 10-11-2016 και ημέρα Πέμπτη συνεδρίασε η Εφορευτική Επιτροπή, η οποία εξελέγη στην Γ.Σ. 9-11-2016 και θα διενεργήσει τις εκλογές του Συλλόγου για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία.
Έχοντας υπόψη το καταστατικό του Συλλόγου αποφάσισε:
Οι εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου - Εξελεγκτικής και Αντιπροσώπων στην ΠΟΣΥΠ θα γίνουν στις 22-11-2016 και ημέρα ΤΡΙΤΗ στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων ( ΖΑΚΛΙΝ ΝΤΕ ΡΟΜΙΓΙ ) στο ισόγειο του Υπουργείου, από 8:00 π.μ. – 5:00 μ.μ.
Η κατάθεση υποψηφιοτήτων από τους συναδέλφους θα γίνει μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-11-2016 και ώρα 11.30 π.μ. στο γραφείο του Συλλόγου.
Για τη σχετική ανακοίνωση πατήστε εδώ.
Για την Εφορευτική Επιτροπή
Ο Πρόεδρος Τα μέλη
Μπέζας Δημήτριος Λεκού Αναστασία
Παπαθανασόπουλος Νικόλαος
Καλάργαλη Μαρία
Παπατριανταφύλλου Αντωνία